Arka Plan Silici

UygulamalarArka Plan Silici

Arka Plan Silici

Arka Plan Silici, görüntü arka planlarını 2 saniye içinde %100 silmenizi sağlayan en iyi arka plan fotoğraf düzenleyici otomatik kaldırma uygulamalarından biridir!

Fotoğrafların arka planını kolayca ve kusursuz bir şekilde düzenlemek için uygulamalar arıyorsanız, Arka Plan Silici uygulaması doğru seçimdir. Bu bg silgi, görüntülerden arka planları doğru ve verimli bir şekilde kaldırmak için gelişmiş makine öğrenimi algoritmalarını kullanan son teknoloji bir arka plan temizleme aracıdır. Kullanımı kolay arayüzü, kullanıcıların herhangi bir görüntüden arka planı hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmasına olanak tanır ve ön planda yalnızca istenen nesneyi bırakır. Grafik tasarım, web sitesi tasarımı veya sosyal medya gönderilerinde kullanmak üzere fotoğraflardan arka planları kaldırmak isteyen herkes için mükemmeldir.

Basitçe arka plan silici uygulamasını kurun, %100 otomatik ve ücretsiz olarak şeffaf bir arka plan elde etmek için fotoğrafınızı yükleyin ve arka planı 2 saniye içinde kaldırın.

Fotoğrafların arka planını kesin ve en sevdiğiniz arka planla değiştirin. Bu harika arka plan silgisi, saç gibi zorlu kenarların ve diğer zorlu koşulların üstesinden son derece iyi gelir. Bu fotoğraf arka planı sökücüyü kullanarak şeffaf resimleri PNG veya JPG formatında düzenler ve kaydedersiniz. Arka Plan Silici’ yi mağazadan ücretsiz olarak indirin ve resimlerden arka planı anında kaldırın.

Arka Plan Silici’ nin Temel Özellikleri :

Kolay ve Basit Bg Fotoğraf Düzenleyici Uygulaması:
Resimleri düzenlemek için resimlerdeki Arka Planı veya arka plan fotoğraf düzenleyici uygulamalarını silmek için resim arka plan sökücü uygulamaları arıyorsanız, bu bg sökücü mükemmel bir seçimdir. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüz ile bu arka plan silgi uygulaması, arka planı kusursuz bir şekilde kesmenize olanak tanır. Ortaya çıkan görüntüler, bir fotoğraf montajı, kolaj veya güzel bir arka plana sahip olmak için diğer uygulamalarla birlikte damga olarak kullanılabilir.

Herkes İçin Bir Resim Arka Planı Kaldırıcı:
Bu harika otomatik arka plan temizleyiciyi kullanarak fotoğraflarınızdan arka planı kaldırın ve PNG veya JPG formatında kaydedin. Bu arka plan siliciyi yaş, cinsiyet veya konum ne olursa olsun herkes için tasarladık. Mümkün olduğu kadar çok görüntüden arka planları basitçe kaldırmak için arka plan silme fotoğraf düzenleyici uygulamaları arıyorsanız, bu silgi fotoğraf düzenleyicisini denemek çabaya değer olacaktır.

Ücretsiz Kurulum:
Ücretsiz resim düzenleyici ve değişen arka plan uygulamaları mı arıyorsunuz? Veya ücretsiz siyah arka plan fotoğraf düzenleyicisi mi arıyorsunuz? Resim arka plan temizleyicimizi ücretsiz yükleyin ve fotoğraflardan arka planı hemen kaldırmaya başlayın. Bu resim arka plan sökücüyü yüklemek için tek kuruş bile harcamanıza gerek yok. Otomatik resim arka plan temizleyicisini reklamsız kullanmak istiyorsanız, uygulama içi satın alımlar mevcuttur!

Fotoğraf düzenleyici arka planı ücretsiz kaldır, herhangi bir fotoğrafın arka planından kurtulmanıza yardımcı olan basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Galerinizden bir fotoğraf seçebilirsiniz ve arka planı kırpma uygulaması görüntüdeki kenarları otomatik olarak algılar ve seçtiğiniz çeşitli arka planları uygulayabileceğiniz bir düzenleme ekranına kırpar. Herhangi bir karmaşık ayar veya özellikten geçmeden, bu arka plan silgi uygulamasını kullanarak resimlerin arka planlarını kolayca düzenleyebilirsiniz.

Bu arka plan silicideki yapay zeka otomatik modu, insanların, hayvanların veya diğer nesnelerin bulunduğu resimleri tanır ve ilgisiz arka planı kusursuz bir şekilde siler. Ayrıca nesnenin ana hatlarını manuel olarak belirleyebilir ve bg fotoğraf düzenleyici uygulamasıyla silebilirsiniz. İster png fotoğraf düzenleyici, ister jpg arka plan temizleyici arıyor olun, bu otomatik arka plan sökücü, resimleri png ve jpg formatlarında kaydetmenize olanak tanır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.backgrounderaser.autobgchanger.photoeditorPost comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *