Ezan Vakti – Kuran & Kıble

UygulamalarEzan Vakti – Kuran & Kıble

Ezan Vakti – Kuran & Kıble

Ezan Saati – Kuran ve Kıble uygulaması, dünya çapındaki tüm Müslümanlar için kıble yönü, ezan alarmı, kutsal Kuran ve daha fazlasını sunan kapsamlı bir Müslüman rehber, yardımcı uygulamasıdır.

İster yerel namaz vaktini öğrenmek için bir ezan vakti uygulaması, ister bir namaz hatırlatma uygulaması arıyor olun, Ezan Saati – Kuran ve Kıble doğru seçimdir. Bu namaz vakti uygulaması, Müslümanlara günlük yaşamlarında yardımcı olacak çeşitli özelliklerle birlikte gelir.Cami için yol tarifi almak için bulunduğunuz yere ve Kıble pusulasına göre doğru namaz vakitlerini bulacaksınız. Ezan Saati – Kuran ve Kıble uygulaması dünya çapındaki tüm Müslümanlar için uygundur.

Ezan Vakti – Kuran ve Kıble uygulamasını android cihazınıza ücretsiz yükleyin, namaz vakti alarmını kurun, Kur’an-ı Kerim’i okuyun ve hadisleri öğrenin.

Ezan Vaktinin Temel Özellikleri – Kuran ve Kıble:

Doğru Namaz Vakti:
Ezan namaz vakti uygulamasının en önemli özelliklerinden biri, bulunduğunuz yere göre doğru namaz vakitleridir. Bu namaz vakti uygulaması, tam olarak konumunuzu belirleyebilir ve size bölgenize özel namaz vakitlerini sağlayabilir. Yerel namaz vaktini öğrenmek için bir ezan ve namaz vakti uygulaması arıyorsanız, o zaman bu ezan bildirim uygulaması doğru seçimdir. Bu ezan vakti uygulaması, nerede olurlarsanız olun her zaman doğru namaz vakitlerine erişmenizi sağladığı için sık seyahat edenler için kullanışlıdır.

Kıble Pusulası ve Kur’an-ı Kerim:
Bu namaz vakti uygulaması ezan zamanı gösterir ve Kur’an-ı Kerim ve Kıble yönü ile birlikte gelir. Kur’an-ı Kerim, birçok dilde okunuşları ve çevirileri içerir. Bu özellik, kullanıcıların Kuran’ı her zaman, her yerde, dilinde okumasına ve dinlemesine olanak tanır, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar Kıble yönünü bulmalına yardımcı olur.

Akıllı saatlerle de uyumlu olan ezan alarmı uygulaması, kullanıcıların namaz vakitlerine ve diğer özelliklere doğrudan bileğinden erişmesini sağlıyor. Benzersiz bir uygulama özelliği, bulunduğunuz yere bağlı olarak Camilerde otomatik sessize alma özelliğidir. Bu özellik, namaz sırasında başkalarını rahatsız etmemeniz için cami içindeki uygulamayı otomatik olarak kapatır. Ek olarak, ezan uygulaması alarmı, sahur için uyandırma alarmı, Ramazan ayında sahur, iftar vakitleri ve imsakiye içerir.

Dua Hatırlatma ve Daha Fazlası:
Ezan namazı ve vakitleri uygulaması, kısa bir sesli Namaz ile değiştirilebilen bir Cuma namazı hatırlatıcısı da içerir. Bu özellik, kullanıcıların Müslüman erkekler için cemaatle farz kılınan Cuma namazını kaçırmamalarını sağlıyor. Dua kardeşliği, kullanıcıların dünya çapındaki diğer Müslümanlarla bağlantı kurmasına ve dua deneyimlerini paylaşmasına olanak tanır. Ezan Vakti – Kuran & Kıble uygulaması, kullanıcıların Kuran ayetlerini, zamanı, sayfayı ve Cüz’ü temel alarak paylaşmalarına olanak tanıyan çevrimiçi Hatim paylaşımını da içerir. Ezan Saati ile Hicri takvimi bulabilir ve önemli İslami olayları takip edebilirsiniz.

Suudi Arabistan’da ezan ve namaz vakti veya ABD’de kullanmak için Ezan hatırlatıcısı arıyorsanız, bu ezan namazı uygulamasını denemek faydalı olacaktır. Ezan namazı ve vakit uygulaması ayrıca birden fazla ses seçeneği, bir İslami kitaplık, hava durumu güncellemeleri, çevrimiçi Kabe TV ve bir Emel kitabı işlevi içerir. Uygulama, 90′ dan fazla dili destekleyerek dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından erişilebilir olmasını sağlar.

Ezan Vakti – Kuran & Kıble’ yi ücretsiz indirin ve dünyanın her yerinde sorunsuzca kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prayertimes.azanreminder.qiblaPost comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *