Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

UygulamalarFotoğraf Düzenleyici & Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj, Fotoğraf Birleştirme

Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj, Fotoğraf Birleştirme, resimlerinizi Fb, Insta veya Snap gibi sosyal medya platformlarında paylaşmadan önce geliştirmek için kullanabileceğiniz en iyi kolaj oluşturucu fotoğraf editörü uygulamalarından biridir.
Fotoğraflarınızı sanata dönüştürmek için resimler için bir düzen veya ücretsiz bir resim düzenleyici uygulaması arıyorsanız, bu düzenleyici-fotoğraf uygulaması doğru seçimdir. Galeriden bir resim seçebilir veya kamera ile bir fotoğraf çekebilirsiniz, kare fotoğraflarınız için hazır 1000’den fazla eğlenceli çıkartma. Çeşitli emoji çıkartmaları, fotoğraf efektleri ve metinleri kullanarak harika resimler oluşturun. 10+ kategoriden en iyi emojiyi arayın ve fotoğraflarınızı başyapıtlara dönüştürün. En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarımızdan biri, resimlerinize filtreler, efektler, çıkartmalar eklemenize ve kolaj yapma, neredeyse her bölümünü düzenlemenize olanak tanır. Artık kırpmadan kare oranlı fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Tek dokunuşla bulanık arka plan seçeneği, yüzünüzü görüntülere odaklamanıza olanak tanır. Play Store’ dan ücretsiz Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj, Fotoğraf Birleştirme yükleyin ve fotoğrafınızı kolayca düzenleyin.
☆Bu ücretsiz harika resim düzenleyici ne sunuyor:
👍 Filtreler, kaplama, çıkartma, metin, güzellik geliştirici ve daha fazlasını kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyin.
👍Fotoğraflarınızı herhangi bir çerçeveye sığacak şekilde kesin, kırpın veya döndürün.
👍Parlaklığı, kontrastı, doygunluğu ve daha fazlasını ayarlayın.
👍 Uygulamayı 2 resim kolaj oluşturucu olarak kullanın veya istediğiniz kadar fotoğrafa katılın. Resimler için birkaç düzen seçin, fotoğraf kolajına filtre ve çıkartma ekleyin.
👍Kolaj fotoğraf makinesi uygulamasının kamera seçeneğini kullanarak yeni fotoğrafları düzenlemek veya tıklatmak için galeriden fotoğrafları seçin.
👍Harika albümler yapın, düzenleyin, efektler ekleyin ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
👍 Uygulamayı efekt fotoğraf editörü olarak kullanın. PIP kolaj düzenleyici seçeneğinden resimler için harika çerçeveler seçin ve fotoğraflarınızı efektif hale getirin.
Resimler için ücretsiz bir kolaj oluşturucu veya fotoğraflarınızı daha çekici görünecek şekilde düzenlemek için bir fotoğraf düzenleyici kolaj oluşturucu arıyorsanız, Fotoğraf Düzenleyici & Kolaj, Fotoğraf Birleştirme uygulamasını yükleyin ve tek tıklamayla başlayın.
☆Düzenleyici uygulamasının veya kolaj fotoğraf düzenleyicisinin temel özelliklerine bir göz atın
👍Bu kolaj oluşturucu fotoğrafsız uygulama, görüntü işleme için harika bir araçtır. Büyüleyici fotoğraflar oluşturmak için resimleri birleştirebilir, filtreler, efektler, çıkartmalar ve metinler ekleyebilirsiniz.
👍Bu fotoğraf editörü, güzellik efektleri ve çıkartmalar eklemenize izin veren en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Fotoğraflarınızın olağanüstü görünmesini sağlamak için fırça, sıçrama, mozaik ve bulanıklık düzenleme seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
👍Bu kolaj oluşturucu ücretsiz, istediğiniz kadar fotoğrafı tek bir çerçevede birleştirmenize olanak tanır.
👍Farklı fotoğraf çerçeveleri, düzenler, kenarlıklar seçebilir ve yeni oluşturduğunuz kolajlarınıza çıkartmalar ve filtreler ekleyebilirsiniz.
👍Telefonun galerisindeki fotoğrafları düzenleyebilir veya düzenleme uygulamasının dahili kamerasını kullanarak hızlıca fotoğraf çekebilirsiniz.
👍 Bu harika fotoğraf editörü veya resim düzenleme uygulaması, çok sayıda resim kullanarak harika albümler yapabileceğiniz bir not defteri seçeneğine sahiptir.
👍PIP kolaj seçeneği, bu kolaj oluşturucudaki en şaşırtıcı özelliklerden biridir. Birden fazla PIP çerçevesi seçebilir ve resimlerinizi çıkartmalar, filtreler ve metinler kullanarak düzenleyebilirsiniz.
👍 Ücretsiz düzenleme uygulamaları, resimler için efektler veya kolaj yaparak üzerlerine çıkartma ve efektler koyabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.photoeditor.collagemaker.effectPost comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *