Kolay İngilizce Öğren

UygulamalarKolay İngilizce Öğren

Kolay İngilizce Öğren

İngilizce Okuma 📖 Yazma ✍ ve Konuşmayı 💬 kolayca ücretsiz öğren.

İngilizcede; günlük ve iş hayatında karşılaşabileceğiniz tüm kelimeleri görsel, yazılı ve sözlü olarak öğrenmenin en kolay ve etkili yolunu keşfedin.Konuşma, diyalog ,alışveriş, gezi i iş görüşmeleri gibi konulardaki derslerden oluşur.İngilizce konuşma pratiği yapmak ve kendisini geliştirmek isteyen herkes için tasarlanmıştır.Yaygın olarak kullanılan tüm kelime ve ifadeleri sizler için resimli, yazılı ve sesli olarak bir araya getirdik.Pratik ingilizce öğrenme programı her an elinizin altında ve ücretiz.

Öğrendiğiniz bilgileri Quiz bölümünden sorular çözerek akılda kalıcı hale getirebilirsiniz.Hem eğlenin hem öğrenin mantığıyla sıkılmadan sizlere ingilizce öğretmeyi hedefliyoruz.

🔠 ALFABE Tüm harfler ve okunuşları,
🆕 TÜM KELİMELERSürekli güncellenen binlerce kelime sesli okunuşları

🏆 En İyi Özellikler
★ İngilizce kelimeleri kolayca öğren
★ Görsel, işitsel hafıza teknikleri
★ Günlük ingilizce öğrenme uygulaması
★ Gece modu özelliği
★ Eğlenceli testler ile hedefine ulaş
★ İngilizce öğrenme programı
★ Pratik ve sesli ezberleme
★ Görsel ve yazı ile akılda kalıcı
★ Günlük hayattan kelimeler
★ Sayılar ve harfler
★ İnternet bağlantısı gerektirmez.
★ Eğlenceli ve kolayca öğrenilebilir dersler
★ Hızlı dinleme becerilerini geliştirin ve pratik İngilizce öğrenin

🔔 Neden Kolay İngilizce Öğren ile İngilizce öğrenme?
Eşsiz öğrenme teknikleri ve öğretmenlerin katkısı ile eşsiz bir öğrenme stratejisi kullanarak, kullanıcıyı sıkmadan ve akılda kalıcı bilgiler sunuyoruz.
Aynı zamanda sesli olarak dinleyerek, doğru telaffuz etmenizi sağlıyoruz.Bu ingilizce öğrenme programı ile başlangıç seviyesinden ileri seviyeye en iyi şekilde gelmeniz için geliştirildi.

✈ Seyahat için İngilizce
İş seyahatlerinde olmazsa olmazınız herkesin bildiği üzere ingilizcedir.En azından adres sormak, saati sormak, bir lokantaya gidildiğinde sipariş verebilmek ve insanlarla sorunsuz anlaşabilmek için temel düzeyde ingilizce bilmek şart haline gelmiştir.İngilizce öğrenme programı bu durumlar için en pratik ve ücretsiz çözümdür.

🚀İngilizce Konuşma
İngilizce konuşmalarda özgüven kazanmanıza yardımcı olmak için İngilizce iletişim becerilerinizi günlük olarak uygulayın. İngilizce öğrenme uygulamamızın içinde kendi başınıza günlük iletişiminizi dinleyebilir ve pratik yapabilirsiniz.

🚀İngilizce Konuşma Pratiği
Konuşma, İngilizce öğrenmede en önemli unsurlardan biridir. En yaygın binlerce İngilizce cümle ve standart Amerikan İngilizcesi aksanıyla, günlük kullanım için cümle kalıplarını ezberlemek kolaydır. İngilizce Telaffuz dersleri çok faydalıdır. Telaffuz ilkelerini anlamanıza ve uygulamada etkili bir şekilde uygulamanıza yardımcı olurlar.

🚀İngilizce Kelime Bilgisi
Kelime öğrenme özelliği, kelime ezberlemenizde size etkili bir şekilde destek olacaktır. IELTS, TOEIC ve temel kelimeleri öğrenebilirsiniz. Kelime testleri, İngilizce kelimeleri öğrenmek için zengin ve anlaşılması kolaydır.

İngilizce öğrenme uygulamamız ayrıca İngilizce öğrenmek için birçok başka kaynak içerir. İyi organize edilmiş içerikler, ihtiyacınız olan konuları bulmanızı kolaylaştırır

🚀Görsel İşitsel Öğrenme
Resimlerle “İngilizce öğren”. Bazı kelimeleri daha iyi öğrenmek için kısa videolar izleyin. Kelimenin yerli telaffuzunu dinleyin. Gördüğünüz, duyduğunuz ve ilişkilendirdiğiniz bilgiler diğerlerinden daha geç unutulur.

🚀Günlük Öğrenimin Sınırlandırılması
İngilizce kelime haznenizi geliştirmek için her gün 10 kelime öğrenin.Kararlı bir şekilde öğrenmeniz önemlidir. Öğrenilen daha fazla kelime, onları her zaman hatırlayabileceğiniz anlamına gelmez.

Kolay İngilizce öğren, ücretsiz oyna! Hızlı ve kolay. 📴

📥 Kolay İngilizce Öğren uygulamasını hemen şimdi indir!
⭐⭐⭐⭐⭐ Ekibimizin motive olması için!
Uygulamayı arkadaşlarına öner ve yorum bırak.

Bizimle iletişime geçin:
https://acarmobile.com

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kolayingilizce.ogrenPost comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *