Otobüs Simülatörü Fantastik

UygulamalarOtobüs Simülatörü Fantastik

Otobüs Simülatörü Fantastik

Otobüs Simülatörü Fantastik, otobüsü sürerken şehirdeki yolcuları taşıma ve gerçekçi ortamın tadını çıkarma fırsatını yakaladığınız bağımlılık yaratan ve heyecan verici otobüs sürüş simülatörü oyunlarından biridir!

Otobüse atlayın, sürmeye başlayın, yolcuları alın ve istedikleri yere bırakın. Size gerçek hayattaki otobüs şoförü olabileceğiniz ve bir otobüs dolusu yolcu ile şehirde sürüşün keyfini çıkarabileceğiniz en iyi otobüs şoförü simülatör oyunlarından birini getirdik. Bu otobüs sürme oyunundaki olağanüstü 3D grafik ortam, yollar, karakterler ve diğer nesneler sizi saatlerce meşgul edecek. Şehir içi otobüs oyunu simülatör oyunları veya tur otobüsü simülatörleri arıyorsanız, bu otobüs oyunu sürüşünü denemek çabaya değecektir.

Bu harika ve yeni 3 boyutlu otobüs simülatörünü cihazınıza kurun ve tek dokunuşla başlayın!

OYUN:

Bus Simulator Fantastic oyunu, kolay, basit ama heyecan verici ve zorlu bir oyun içeriyor. Bu şehir içi otobüs simülatörünü mağazadan yükledikten hemen sonra birkaç basit dokunuşla oynamaya başlayabilirsiniz. Otobüs rengini seçin, isteğinize göre bir plaka yazın, seviyeyi seçin ve sürüşe başlayın. Bu otobüs simülatörü nihai oyununda sorunsuz kontrolün, zahmetsizce sürmenizi ve otobüsünüzü kolayca kontrol etmenizi sağladığını göreceksiniz. Ayrıca ayarlarda hava durumunu, saati, trafik sistemini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

Bu muhteşem turist otobüsü simülatör oyununu oynayın, altın paraları toplayın ve yeni otobüslerin ve ortamların kilidini açın.

Çocuklar için otobüs seyahat simülatörü oyunları veya yetişkinler için otobüs 3d sürüş simülatörü oyunları arıyorsanız, bu şehir içi otobüs simülatörünü iki kere düşünmeden deneyin.

ANA ÖZELLİKLER:

Fantastik Grafiklerle Heyecanlı Oynanış:

Kolay ama heyecan verici bir oyun ile gelen otobüs şoförü simülatör oyunları arıyorsanız, o zaman bu şehir içi otobüs oyun simülatörü sizin için burada. Bu otobüs sürme oyunu, gerçek hayattaki bir otobüs şoförü gibi hissetmenizi sağlayan gerçekçi 3D grafikler ve pürüzsüz kontrol sistemi içerir. Şehir içinde otobüsü sürerken, yolcuları alıp indirirken profesyonel bir otobüs şoförünün heyecanını yaşayacaksınız. Bu 3d otobüs simülatörünü oynayarak sürüş becerilerinizi test edin, yeni otobüslerin kilidini açmak için para toplayın ve sınırsızca eğlenin.

Herkes İçin:

Çocuklar için yol otobüsü sürüş simülatörü oyunları veya yetişkinler için sürüş otobüs oyunları arıyorsanız, bu otobüs oyunu simülatöründe her şey var. Bu harika şehir içi otobüs simülatörünü yaş veya cinsiyetten bağımsız olarak herkes için tasarladık. Ayrıca, bu otobüs seyahat simülatörü tüm ülkelerde mevcuttur. Kaç yaşında olursanız olun veya nerede yaşıyor olursanız olun, otobüs sürüş simülatörümüzü zahmetsizce oynayabilirsiniz.

Ücretsiz ve Çevrimdışı:

Ücretsiz otobüs sürme oyunları mı arıyorsunuz? Yoksa çevrimdışı otobüs simülatörü oyunlarına mı giriyorsun? Durum ne olursa olsun, ücretsiz otobüs oyunumuz sizin için burada. Bu otobüs sürme oyununu kurmak ve oynamak için tek bir kuruş harcamanıza gerek yok. Ayrıca, bu oyun çevrimdışıdır, böylece aktif bir internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Eğer ulaşım simülatörü veya ücretsiz otobüs sürme oyunları hayranıysanız, yeni ve geliştirilmiş şehir içi otobüs oyunumuz sizi saatlerce memnun edecek. Bu otobüs simülatöründeki inanılmaz kontrol, gerçekçi grafikler ve genel oyun, size yeni bir sürüş deneyimi yaşatacak!

Bus Simulator Fantastic’i androidinize ücretsiz yükleyin, en sevdiğiniz otobüs rengini seçin, beğendiğiniz bir plaka seçin ve sorunsuz bir şekilde sürüşe ve keyfini çıkarmaya başlayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bus.simulator.fantasticPost comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *