Slayt Yapma Programı

UygulamalarSlayt Yapma Programı

Slayt Yapma Programı

Resimlerinizden bir slayt gösterisi yapmayı seviyor musunuz? Size bir slayt yapma programı veya müzikli bir resim video programı getirdik.

Müzikli slayt oluşturucu uygulamasıyla; Fotoğraf video slayt gösterisi, harika müzik videoları, slayt gösterileri, hikayeler, videolar oluşturmanın ve paylaşmanın en basit yolunu gösterir ve ücretsiz lisanslı müzikler ekler. Müzikli slayt gösterisi trend ve buna ayak uydurmak için en iyi slayt gösterisi oluşturucu uygulamalarımızdan birini kullanın.

Düzenleme yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Slayt gösterisi oluşturucumuzu müzikle kullanırken bir müzik slayt gösterisi yapmak için yalnızca fotoğraf, müzik, efekt ve zamanı seçmeniz yeterli.

☆ Resimler ve müziklerle nasıl video oluşturabilirsiniz:

Müzikli slayt gösterisi oluşturucu size film yapmanın en kolay yolunu sunar. Uygulamayı yükleyin, fotoğrafları bir araya getirin, müzik ekleyin, her resim için gösterim zamanını ayarlayın, indirin ve yeni bir müzik videosu veya slayt gösterisi hazırlayın.

Bu müzik videosu oluşturucu slayt gösterisi size …

30 saniyeye kadar kısa videolar çekin ve oluşturun
Videoyu daha çekici hale getirmek için yaratıcı efektler, temalar ve filtreler
Telif hakkı olmayan müzik koyun ve
Videoları özel olarak kaydedin

Slayt Yapma Programının temel özelliklerine bir göz atın:

☆ Profesyonel Düzenleme Aracı:

Müzik uygulamalı fotoğraf slayt gösterisi, profesyonel görünen resimlerle video yapmanıza olanak tanır. Galerinizden istediğiniz kadar fotoğraf seçebilirsiniz.

☆ Basit Arayüz:

Montajcının kullanıcı arayüzü çok basit ve kullanımı kolaydır. Fotoğrafları bir araya getirebilir ve slayt videoları veya slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Resimleri tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

☆ Şaşırtıcı Efektler:

Şarkı uygulamasına sahip bu müzikal video yapımcısı, videolarınızı daha harika hale getirmek için muazzam bir efekt kitaplığına sahiptir. Sosyal medya için mükemmel bir video yapmak istediğiniz herhangi bir efekti kullanın. Videonun daha dikkat çekici görünmesi için temalar, metinler, çıkartmalar ve daha fazlasını ekleyin.

☆ Çerçeve ve Zaman:

Slayt gösterisi oluşturucuyu kullanarak fotoğraflarınıza çerçeveler ekleyebilir ve her fotoğrafın gösterim zamanını ayarlayabilirsiniz. Videonun hızını da ayarlayabilirsiniz. Videonuzu daha gizemli ve çekici kılan kareler ekleyin.

☆Müzik:

Müzik videosu yapıcımız size müzikli slayt gösterisi veya video yapmanıza izin veren çok sayıda ücretsiz müzik sunar. Müziği ruh halinize göre seçin ve hepsi telif hakkı içermez. Daha canlı bir video oluşturmak için fotoğrafa müzik ekleyin.

Slayt gösterisi oluşturucumuzu kullanarak resim ve müzik içeren bir videoyu zahmetsizce hazırlayabilirsiniz. Videoları galerinize kaydedin ve sosyal medya platformlarında arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Müzik uygulamasına sahip bu yapımcı videosu size eğlenceli, şaşırtıcı ve güzel videolar oluşturma fırsatı verir.

Dahası, müzik slayt gösterisi oluşturucunun kullanımı ücretsizdir. Bir kuruş harcamadan müzikli bir video resmi oluşturmak istiyorsanız, pic video yapımcımızı kullanın ve büyülenin.

Ücretsiz video oluşturucuyu yükleyin, resimlerden bir video yapın ve müzikli bir slayt gösterisi oluşturun ve arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picevideo.canPost comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *